Cagliari – Sampdoria 3:1 (kon.) | Empoli – Bergamo 1:4 (kon.) | CFC Janov – Sassuolo 2:2 (kon.)
Udinese – Bologna 1:1 (kon.) | Neapol – Turín 1:0 (kon.) | Juventus – AS Rím 1:0 (kon.)
Juventus Turín
1:0 (1:0)
AS Rím
cz Nedeľa 17.10.2021, 20:45 • Allianz Stadium (Torino). • Talianska Seria A • 8. kolo

Děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a příště na počtenou. (22:49:03)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 18:13.

Druhá půle už branku nenabídla, hosté se marně snažili dobýt pokutové území Juventusu, ale vázla souhra a lepší finální střela. V největší možnosti se zřejmě ocitl Veretout, který těsně minul vzdálenější tyč, jinak to byla ze strany AS docela bída. Jeho hráči mohou litovat neproměněné penalty z prvním poločase.
    To Juventus vytěžil prakticky z minima maximum a připisuje si pro něj velmi cenné tři body do tabulky.

90+4

90+3
    Rick Karsdorp (AS Řím) zcela jasně fauloval a soupeř s rozehrávkou pro změnu pospíchat nebude.

90+2
    Římský tým už moc času nemá, rozehrávat bude ze své poloviny.

90+1
    Nastavují se pouze tři minuty.

90
    Dlouhý centr před bránu Juventusu tečoval jeden z hostí, ale pouze do zámezí.

89
    Žlutou kartu dostává Gianluca Mancini (AS Řím) za faul na Álvara Moratu.

89
    Lorenzo Pellegrini v pokutovém území skrumáž před sebou neprostřeli a Szczęsnyho tak neohrozil.

88
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mattia De Sciglio, přichází Aléx Sandro.

87
    Žlutou kartu dostává Danilo (Juventus FC).

85
    Žlutou kartu dostává Eldor Šomurodov (AS Řím).

83
    Giorgio Chiellini neodvrátil míč úplně dobře, k odraženému balónu doběhl Bryan Cristante, jeho prudká rána byla tečována do protipohybu brankáře, naštěstí pro domácí mimo tři tyče.

82
    A znovu postavení mimo hru a opět se provinil tým AS.

81
    Jasný ofsajd, do kterého se chytil nový muž na hřišti.

81
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Jordan Veretout, přichází Eldor Šomurodov.

79
    Aktivita hostujícího mužstva poněkud zeslábla, v posledních minutách drží míč převážně Juventus.

77
    Domácí si faul před hranicí pokutového území nevymodlili, ale u balónu zůstávají.