Štafeta mužov, 4x7,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Rusko (kon.) |
Zjazd žien, Zauchensee | Gutová-Behramiová (kon.) | | | Zjazd mužov, Wengen | V. Kriechmayer (AUT) (kon.) |
San Francisco 49ers - Seattle Seahawks | (*22:30) | | | Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers | (02:15) |
Buffalo Bills - Miami Dolphins | (19:00) | | | Minnesota Vikings - New York Giants | (22:30) |
Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders | 26:19 (kon.) |
Týmový závod HS140, Zakopane | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Muži 15 km volně, Les Rousses | (zruš.) | | | Ženy 10 km volně, Les Rousses | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: K. Ilves (EST) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Běh mužů 10 km, Klingenthal
Vítěz: J. Lamparter (AUT)
Milan Huppert
Konečné pořadí
1. Johannes Lamparter (AUT) 25:18,5 min
2. Kristjan Ilves (EST) +0,3 s
3. Rjota Jamamoto (JPN) +0,7
4. Julian Schmid (GER) +16,7
5. Akito Watabe (JPN) +17,0
6. Eric Frenzel (GER) +17,8
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +32,6
8. Mario Seidl (AUT) +33,9
9. Jörgen Graabak (NOR) +1:07,0 min
10. Manuel Faisst (GER) +1:10,7
11. Terence Weber (GER) +1:11,9
12. Johannes Rydzek (GER) +1:20,3
13. Vincenz Geiger (GER) +1:20,6
14. Lukas Greiderer (AUT) +1:20,8
15. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:20,9
16. Espen Andersen (NOR) +1:21,3
17. Simen Tiller (NOR) +1:41,2
18. Tomáš Portyk (CZE) +1:42,4
19. Jošito Watabe (JPN) +2:09,6
20. Eero Hirvonen (FIN) +2:17,1
21. Philipp Orter (AUT) +2:20,1
22. Hideaki Nagai (JPN) +2:28,1
23. Thomas Jöbstl (AUT) +2:32,4
24. Sora Jači (JPN) +2:33,8
25. Sebastian Østvold (NOR) +2:33,9
26. Fabian Riessle (GER) +2:38,1
27. Andreas Skoglund (NOR) +2:38,3
28. Martin Fritz (AUT) +2:43,2
29. Wendelin Thannheimer (GER) +2:45,5
30. Lukas Klapfer (AUT) +2:48,5
...
32. Lukáš Daněk (CZE) +2:49,2
Pořadí po skokanské části
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:01
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:09
4. Julian Schmid (GER) +0:20
5. Mario Seidl (AUT) +0:21
6. Eric Frenzel (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:37
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:37
9. Terence Weber (GER) 0:59
10. Manuel Faisst (GER) +1:07
11. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
12. Tomáš Portyk (CZE) +1:22
13. Simen Tiller (NOR) +1:33
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:38
15. Vincenz Geiger (GER) +1:41
16. Marco Heinis (FRA) +1:43
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:48
18. Jošito Watabe (JPN) +1:52
19. Espen Andersen (NOR) +1:52
20. Johannes Rydzek (GER) +1:55
21. Sora Jači (JPN) +1:55
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:59
23. Hideaki Nagai (JPN) +2:06
23. Philipp Orter (AUT) +2:06
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:11
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
27. Juja Jamamoto (JPN) +2:17
28. Andreas Skoglund (NOR) +2:29
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:32
30. Martin Fritz (AUT) +2:38
31. Wendelin Thannheimer (GER) +2:41
32. Lukas Klapfer (AUT) +2:42
33. Lukáš Daněk (CZE) +2:43
34. Fabian Riessle (GER) +2:46
35. Niklas Malacinski (USA) +2:48
36. Gašper Brecl (SLO) +2:49
37. Vid Vrhovnik (SLO) +3:05
38. Pascal Müller (SUI) +3:12
39. Perttu Reponen (FIN) +3:19
40. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:24
41. Jakob Lange (GER) +3:29
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:50
43. Edgar Vallet (FRA) +3:55
44. Christian Frank (GER) +4:01
45. Erněst Jachin (RUS) +4:05
46. David Mach (GER) +4:24
47. Kodaj Kimura (JPN) +4:24
48. Jasper Good (USA) +4:48
49. Andrzej Szczechowicz (POL) +5:09
Průběžné pořadí světového poháru (11/22)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 700 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 600
3. Vincenz Geiger (GER) 530
4. Terence Weber (GER) 378
5. Eric Frenzel (GER) 370
6. Jens Luraas Oftebro (NOR) 299
7. Mario Seidl (AUT) 281
8. Akito Watabe (JPN) 276
9. Julian Schmid (GER) 265
10. Jörgen Graabak (NOR) 254
...
35. Tomáš Portyk (CZE) 24
43. Lukáš Daněk (CZE) 8
45. Jan Vytrval (CZE) 7
1. Johannes Lamparter (AUT) 25:18,5 min
2. Kristjan Ilves (EST) +0,3 s
3. Rjota Jamamoto (JPN) +0,7
4. Julian Schmid (GER) +16,7
5. Akito Watabe (JPN) +17,0
6. Eric Frenzel (GER) +17,8
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +32,6
8. Mario Seidl (AUT) +33,9
9. Jörgen Graabak (NOR) +1:07,0 min
10. Manuel Faisst (GER) +1:10,7
11. Terence Weber (GER) +1:11,9
12. Johannes Rydzek (GER) +1:20,3
13. Vincenz Geiger (GER) +1:20,6
14. Lukas Greiderer (AUT) +1:20,8
15. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:20,9
16. Espen Andersen (NOR) +1:21,3
17. Simen Tiller (NOR) +1:41,2
18. Tomáš Portyk (CZE) +1:42,4
19. Jošito Watabe (JPN) +2:09,6
20. Eero Hirvonen (FIN) +2:17,1
21. Philipp Orter (AUT) +2:20,1
22. Hideaki Nagai (JPN) +2:28,1
23. Thomas Jöbstl (AUT) +2:32,4
24. Sora Jači (JPN) +2:33,8
25. Sebastian Østvold (NOR) +2:33,9
26. Fabian Riessle (GER) +2:38,1
27. Andreas Skoglund (NOR) +2:38,3
28. Martin Fritz (AUT) +2:43,2
29. Wendelin Thannheimer (GER) +2:45,5
30. Lukas Klapfer (AUT) +2:48,5
...
32. Lukáš Daněk (CZE) +2:49,2
Pořadí po skokanské části
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:01
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:09
4. Julian Schmid (GER) +0:20
5. Mario Seidl (AUT) +0:21
6. Eric Frenzel (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:37
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:37
9. Terence Weber (GER) 0:59
10. Manuel Faisst (GER) +1:07
11. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
12. Tomáš Portyk (CZE) +1:22
13. Simen Tiller (NOR) +1:33
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:38
15. Vincenz Geiger (GER) +1:41
16. Marco Heinis (FRA) +1:43
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:48
18. Jošito Watabe (JPN) +1:52
19. Espen Andersen (NOR) +1:52
20. Johannes Rydzek (GER) +1:55
21. Sora Jači (JPN) +1:55
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:59
23. Hideaki Nagai (JPN) +2:06
23. Philipp Orter (AUT) +2:06
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:11
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
27. Juja Jamamoto (JPN) +2:17
28. Andreas Skoglund (NOR) +2:29
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:32
30. Martin Fritz (AUT) +2:38
31. Wendelin Thannheimer (GER) +2:41
32. Lukas Klapfer (AUT) +2:42
33. Lukáš Daněk (CZE) +2:43
34. Fabian Riessle (GER) +2:46
35. Niklas Malacinski (USA) +2:48
36. Gašper Brecl (SLO) +2:49
37. Vid Vrhovnik (SLO) +3:05
38. Pascal Müller (SUI) +3:12
39. Perttu Reponen (FIN) +3:19
40. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:24
41. Jakob Lange (GER) +3:29
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:50
43. Edgar Vallet (FRA) +3:55
44. Christian Frank (GER) +4:01
45. Erněst Jachin (RUS) +4:05
46. David Mach (GER) +4:24
47. Kodaj Kimura (JPN) +4:24
48. Jasper Good (USA) +4:48
49. Andrzej Szczechowicz (POL) +5:09
Průběžné pořadí světového poháru (11/22)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 700 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 600
3. Vincenz Geiger (GER) 530
4. Terence Weber (GER) 378
5. Eric Frenzel (GER) 370
6. Jens Luraas Oftebro (NOR) 299
7. Mario Seidl (AUT) 281
8. Akito Watabe (JPN) 276
9. Julian Schmid (GER) 265
10. Jörgen Graabak (NOR) 254
...
35. Tomáš Portyk (CZE) 24
43. Lukáš Daněk (CZE) 8
45. Jan Vytrval (CZE) 7
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 700 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 600
3. Vincenz Geiger (GER) 530
4. Terence Weber (GER) 378
5. Eric Frenzel (GER) 370
6. Jens Luraas Oftebro (NOR) 299
7. Mario Seidl (AUT) 281
8. Akito Watabe (JPN) 276
9. Julian Schmid (GER) 265
10. Jörgen Graabak (NOR) 254
...
35. Tomáš Portyk (CZE) 24
43. Lukáš Daněk (CZE) 8
45. Jan Vytrval (CZE) 7
1. Kristjan Ilves (EST)
2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:01
3. Johannes Lamparter (AUT) +0:09
4. Julian Schmid (GER) +0:20
5. Mario Seidl (AUT) +0:21
6. Eric Frenzel (GER) +0:33
7. Akito Watabe (JPN) +0:37
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:37
9. Terence Weber (GER) 0:59
10. Manuel Faisst (GER) +1:07
11. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
12. Tomáš Portyk (CZE) +1:22
13. Simen Tiller (NOR) +1:33
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:38
15. Vincenz Geiger (GER) +1:41
16. Marco Heinis (FRA) +1:43
17. Lukas Greiderer (AUT) +1:48
18. Jošito Watabe (JPN) +1:52
19. Espen Andersen (NOR) +1:52
20. Johannes Rydzek (GER) +1:55
21. Sora Jači (JPN) +1:55
22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:59
23. Hideaki Nagai (JPN) +2:06
23. Philipp Orter (AUT) +2:06
25. Eero Hirvonen (FIN) +2:11
26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
27. Juja Jamamoto (JPN) +2:17
28. Andreas Skoglund (NOR) +2:29
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:32
30. Martin Fritz (AUT) +2:38
31. Wendelin Thannheimer (GER) +2:41
32. Lukas Klapfer (AUT) +2:42
33. Lukáš Daněk (CZE) +2:43
34. Fabian Riessle (GER) +2:46
35. Niklas Malacinski (USA) +2:48
36. Gašper Brecl (SLO) +2:49
37. Vid Vrhovnik (SLO) +3:05
38. Pascal Müller (SUI) +3:12
39. Perttu Reponen (FIN) +3:19
40. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:24
41. Jakob Lange (GER) +3:29
42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:50
43. Edgar Vallet (FRA) +3:55
44. Christian Frank (GER) +4:01
45. Erněst Jachin (RUS) +4:05
46. David Mach (GER) +4:24
47. Kodaj Kimura (JPN) +4:24
48. Jasper Good (USA) +4:48
49. Andrzej Szczechowicz (POL) +5:09
1. Johannes Lamparter (AUT) 25:18,5 min
2. Kristjan Ilves (EST) +0,3 s
3. Rjota Jamamoto (JPN) +0,7
4. Julian Schmid (GER) +16,7
5. Akito Watabe (JPN) +17,0
6. Eric Frenzel (GER) +17,8
7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +32,6
8. Mario Seidl (AUT) +33,9
9. Jörgen Graabak (NOR) +1:07,0 min
10. Manuel Faisst (GER) +1:10,7
11. Terence Weber (GER) +1:11,9
12. Johannes Rydzek (GER) +1:20,3
13. Vincenz Geiger (GER) +1:20,6
14. Lukas Greiderer (AUT) +1:20,8
15. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:20,9
16. Espen Andersen (NOR) +1:21,3
17. Simen Tiller (NOR) +1:41,2
18. Tomáš Portyk (CZE) +1:42,4
19. Jošito Watabe (JPN) +2:09,6
20. Eero Hirvonen (FIN) +2:17,1
21. Philipp Orter (AUT) +2:20,1
22. Hideaki Nagai (JPN) +2:28,1
23. Thomas Jöbstl (AUT) +2:32,4
24. Sora Jači (JPN) +2:33,8
25. Sebastian Østvold (NOR) +2:33,9
26. Fabian Riessle (GER) +2:38,1
27. Andreas Skoglund (NOR) +2:38,3
28. Martin Fritz (AUT) +2:43,2
29. Wendelin Thannheimer (GER) +2:45,5
30. Lukas Klapfer (AUT) +2:48,5
...
32. Lukáš Daněk (CZE) +2:49,2
Na body dosáhl český reprezentant Tomáš Portyk, jenž sice neudržel pěkné 12. místo po skokanské části, nicméně ani finální 18. příčka rozhodně není něčím, za co by se měla česká jednička stydět. Lukáš Daněk dojel na 32. pozici, tudíž nebodoval.