Spezia – Inter 1:3 (kon.) | AC Miláno – CFC Janov 2:0 (kon.)
Spezia Calcio
1:3 (0:1)
Inter Miláno
cz Piatok 15.04.2022, 19:00 • Stadio Alberto Picco, Spezia • Talianska Seria A • 33. kolo

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:11. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:11. (21:09:21)

Spezia Calcio začala druhý poločas tlakem ve snaze vyrovnat, což vedlo k určitým okénkům v obraně tohoto týmu. Barella v 54. minutě při kličkované neuspěl, Dumfries zazdil své zakončení z dobré pozice a Martínez poslla míč těsně vedle tyče. Nicméně právě posledně jmenovaný hráč poslla posléze míč do sítě. Inter Milán v defenzívě částečně povolil což potrestal povedenou trefou kapitán Maggiore. Poslední slovo v nastaveném čase měl po skvělé přihrávce Martíneze jeho spoluhráč Alexis Sánchez.

Inter Milán si po zásluze připisuje na své konto tři body do tabulky, po přesvědčivé výhře 3:1 na hřišti snažící se Spezia Calcio.

Mějte hezký a pohodový zbytek dnešního večera.

90+4
    90+4. Alexis SÁNCHEZ - 1:3

90+4
    Inter Milán právě vstřelil branku!
    Perfektní práci odvedl halvní rozhodčí, který poskytl výhodu po faulu Nikolaou na Sáncheze: Martínez počkal až jeho spoluhráč naběhne před branku, míč mu perfektně naservíroval a ALEXIS SÁNCHEZ přesnou trefou dává tomuto zápasu gólovou tečku – 1:3! Asistence: Lautaro Martínez.

90+3
    Centr Perišiće končí pouze v boční síti branky.

90+2
    Akce Interu Milán dva na dva končí pouze nepřeným pasem na levou stranu pokutového území.

90+1
    Přímý kop ze středu hřiště rozehrává brankář Ivan Provedel.

90
    Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89
    Velká bohorovnost hráčů Interu MIlán se tedy pro tento okamžik hrubě nevyplatila.
    88. Giulio MAGGIORE - 1:2

88
    Spezia právě vstřelila branku!
    Útočný výlet Ferrera podél postranní čáry končí cnetrem, který po dobrém zpracování míče posílá přímo pomocí odrazu tyče do sítě GIULIO MAGGIORE – 1:2! Asistence: Salva Ferrer.

86
    Žlutou kartu dostává Dimitris Nikolaou (Spezia Calcio) za faul.

86
    Barella byl po odehrání míče nehezky dohrán obráncem Nikolaou a rozhodčí bez váhání tasí žlutopu kartu ze své kapsičky.

85
    Inter Milán dohrává toto utkání v naprosté pohodě.

85
    Centr Martíneze na poslední chvílí sráží skluzem Erlić na rohový kop pro Inter Milán.

83
    Vidal zastavil pronikajícího kapitána Maggioreho nedovoleně, pouze formou přistrčení rukou.

82
    Posledních pár minut dnes odehraje i de Vrij , který se vrací po svalovém zranění.

82
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Alessandro Bastoni, přichází Stefan de Vrij.

Rostislav Králik

Góly: 88. Maggiore (Ferrer) – 31. Brozović (D'Ambrosio), 73. Lautaro Martínez (Perišić), 90+4. Alexis Sánchez (Lautaro Martínez)

Karty:   10. Bastoni (SPZ), 86. Nikolaou (SPZ)

Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:11. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:11.
    Spezia Calcio: Provedel – Amian, Erlić, Nikolaou, Reca (37. Ferrer) – Maggiore (C), Kiwior – E. Gyasi, Kovalenko (46. K. Agudelo), Bastoni (60. D. Verde) – Manaj (60. Nzola, 70. Antiste).
    Náhradníci: Zoet, Zovko – Sala, D. Verde, P. Hristov, Nzola, Ferrer, Antiste, K. Agudelo, Nguiamba, Bertola.

Tréner: Thiago Motta

Inter Miláno: Handanovič (C) – Bastoni (82. de Vrij), Škriniar, D'Ambrosio – Perišić, Çalhanoğlu (75. Arturo Vidal), Brozović, Barella, Dumfries (75. Darmian) – Correa (60. Alexis Sánchez), Džeko (60. Lautaro Martínez).
    Náhradníci: I. Radu – Gosens, Vecino, F. Caicedo, de Vrij, Arturo Vidal, Lautaro Martínez, Dimarco, Gagliardini, Alexis Sánchez, Darmian, Ranocchia.

Tréner: Simone Inzaghi