Izrael – Rakúsko 4:2 (kon.) | Anglicko – Srbsko 4:0 (kon.)
koniec
Izrael
4:2 (2:1)
Rakúsko
cz Streda 22.06.2022, 17:30 • Futbalový štadión Žiar nad Hronom • Majstrovstvá Európy U19 • Skupina B
Predzápasové kurzy
     
    90+8
    Konec zápasu. (19:25:22)
     
    90+1
    Žlutá karta pro tým Rakousko (Omoregie).
     
    85
    Žlutá karta pro tým Izrael (Tzarfati).
     
    82
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Ebraheim, přichází Tomer.
     
    78
    Žlutá karta pro tým Rakousko (Kanuric).
     
    76
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DEMIR.
     
    75
    Žlutá karta pro tým Izrael (Israelov).
     
    73
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Gloch, přichází Ifrah.
    ze hřiště odchází Lugasi, přichází Navi.
     
    72
    Střídání v týmu Rakousko:
    ze hřiště odchází Wunstinger, přichází Kanuric.
     
    71
    Střídání v týmu Rakousko:
    ze hřiště odchází Veratschnig, přichází Forst.
     
    66
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Madmon, přichází Mucha.
     
    65
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Revivo, přichází Edri.
     
    60
    Střídání v týmu Rakousko:
    ze hřiště odchází Weixelbraun, přichází Schendl.
    ze hřiště odchází Omić, přichází Fallmann.
     
    57
    Žlutá karta pro tým Rakousko (Querfeld).
     
    53
    Izrael právě vstřelil branku!
    Autorem branky je GLOCH.
     
    52
    Izrael právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MADMON.
     
    46
    Střídání v týmu Izrael:
    ze hřiště odchází Babuscu, přichází Knollmüller.
     
    46
    Začal druhý poločas.
     
    45+2
    První poločas skončil.

    Vít Káňa

    Góly: 5. ABED, 29. Lugasi, 52. Madmon (pen.), 53. Gloch – 24. Jasic, 76. Demir

    Karty:   75. Israelov (ISR), 85. Tzarfati (ISR) – 37. Wallner (AUT), 57. Querfeld (AUT), 78. Kanuric (AUT), 90+1. Omoregie (AUT)


    Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:24. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 16:17.
    Izrael: Tzarfati T. (B), Feingold I., Lemkin S., Revivo R. – Madm, on I. (C), Kancepolsky E. Y. – Gloukh O. – Kassus Abed T.,Ebraheim A. Lugasi A.
    Náhradníci: Baye O., Edri S., Gliklich L. (B), Gurno I., Mucha N., Nawi R., Tomer I., Turgeman D., Yifrah N..

    Trenér: Haim O.

    Rakúsko: Scherf E. (B) – Jasic A., Querfeld L., Wallner L., Omoregie J. – Wustinger F., Omic E. (C) – Demir Y., Babuscu O. – Weixelbraun D., Veratschnig N..
    Náhradníci: Fallmann P., Forst J., Ivkic L., Kanuric B., Knollmuller J., Mischitz S., Moser P. (B), Schendl S., Wiesinger N..

    Trenér: Scherb M.