Southampton – Manchester United 0:1 (kon.) | Brentford – Everton 1:1 (kon.) | Brighton – Leeds 1:0 (kon.)
Chelsea – Leicester 2:1 (kon.) | Liverpool – Bournemouth 9:0 (kon.) | Manchester City – Crystal Palace 4:2 (kon.)
Arsenal – Fulham 2:1 (kon.)
Southampton FC
0:1 (0:0)
Manchester United
Sobota 27.08.2022, 13:30 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 4. kolo

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (15:26:46)

Máme hotovo. Manchester United napokon dokázal v druhom polčase skórovať a vedenie si udržal až do konca. O všetkom rozhodol presný zásah Bruna Fernandesa z 55. minúty. Domáci sa snažili skóre zvrátiť, no v koncovke im to dnes nešlo. Šancí sme však videli dosť.

Držanie lopty: 48 % : 52 %.
    Strely na bránku: 5:6. Strely mimo bránku: 10:2. Rohové kopy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 4:14.

90+7

90+6
    Fred nepresne odcentroval, k lopte sa dostali domáci hráči. Aby nedošlo k príležitosti, musel faulovať. Videl za to žltú kartu.

90+5
    Opäť Sekou Mara! Tentokrát vypálil pravačkou z voleja, z ľavej strany. Lopta minula bránku.

90+4
    Sekou Mara to vyskúšal nožničkami, jeho pokus bol však nepresný. Myšlienka pekná.

90+3
    Domácim sa nedarí prekonať defenzívnu formáciu hostí, v posledných sekundách sa im dokonca nedarí ani dostať sa k lopte.

90+2
    Dnešný zápas sleduje priamo na štadióne 31 196 divákov.

90+1
    Striedanie v tíme Manchester United:
    z ihriska odchádza Christian Eriksen, prichádza Fred.

90+1
    K druhému polčasu sa pridáva 6 minút.

90
    Hra pokračuje, David de Gea sa samozrejme s rozohrávkou nikam neponáhľa.

89
    Striedanie v tíme Southampton FC:
    z ihriska odchádza Moussa Djenepo, prichádza Romain Perraud,
    z ihriska odchádza Joe Aribo, prichádza Lyanco.

87
    Scott McTominay ostáva ležať na trávniku, hostia tak zakopli loptu.

86
    Armel Bella-Kotchap to vyskúšal opäť, tentokrát z obrovskej diaľky. Jeho strelu zablokoval Casemiro.

85
    Armel Bella-Kotchap s veľmi nepresným pokusom zhruba z hranice šestnástky.

84
    Protiútok Manchestru United zastavený, v ofsajdovom postavení sa ocitol Cristiano Ronaldo.

83
    Scott McTominay potrestaný žltou kartou za faul v strede ihriska, nedovolene bol zastavený Joe Aribo.

82
    Mohammed Salisu vyhral šprintérsky súboj s Cristianom Ronaldom a zabránil tak zakončeniu hostí. Kop od brány pre domácich.