Elche – Sevilla 1:1 (kon.) | Real Madrid – Rayo Vallecano 2:1 (kon.) | Villarreal – Cadiz 2:0 (kon.)
Real Betis – Getafe 0:1 (kon.) | Espanyol – Atlético Madrid 3:3 (kon.)
Real Madrid
2:1 (1:0)
Rayo Vallecano
cz Streda 24.05.2023, 19:30 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španielska LaLiga • 36. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:14. (21:29:26)

Druhé dějství přineslo dva góly, hosté byli za svoji aktivitu odměněni šest minut před koncem vyrovnání, ovšem nerozhodný stav přeci jen až do závěrečného hvizdu nevydržel, domácí o pět minut později odpověděli druhým gólem a tentokrát už těsný náskok dokázali uhájit. Real se tak posunuje na druhé místo před Atlético Madrid, které ztrácí dva body, ale má zápas k dobru, duel s Espanyolem jej teprve čeká.

90+5

90+4
    Raúl de Tomás střílel z dálky vedle bližší tyče a to bylo z toho zápasu vše.

90+3
    Hosté nebyli daleko od druhého vyrovnání, jejich střela však byla zblokována dřív, než doputovala až k brankáři.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

89
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Favorit jde zpátky do vedení. RODRYGO naběhl s míčem před hranici pokutového území, odkud zamířil po zemi do vzdálenějšího dolního rohu brány.

87
    Střela jednoho z hráčů Realu byla zblokována v samém počátku, Stole Dimitrievski tak nemusel zasahovat. Celkově nemá ve druhé půli moc práce.

84
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Domácí krátce před koncem základní hrací doby dotahují manko. RAÚL DE TOMÁS si zpracoval přihrávku a prudkou přízemní střelou na bližší tyč překonal Courtoise, jenž neměl šanci na míč dosáhnout.

83
    Střídání v týmu Real Madrid CF:
    ze hřiště odchází Antonio Rüdiger, přichází Aurélien Tchouaméni.

83
    Střídání v týmu Rayo Vallecano:
    ze hřiště odchází Unai López, přichází Salvi.

82
    ze hřiště odchází Álvaro García, přichází Radamel Falcao.

82
    O chvíli později zastavuje domácí tým ofsajd, už čtvrtý v zápase.

82
    Eduardo Camavinga si vyskočil na vysoký míč, hlavou jej usměrnil vedle bližší tyče. Slušná šance Realu tak zůstává nevyužita.

79
    Karim Benzema se jen těsně nedostal k hlavičce před vyběhnutým gólmanem hostů, tomu se povedlo balón nakonec ukrýt do rukavic.

77
    Álvaro García prudkou přihrávku před brankovou lajnu nedoběhl, Thibaut Courtois bude rozehrávat od své svatyně.

75
    Hra se nyní odbývá převážně ve středu hřiště, po faulu hostů mohou domácí rozehrávkou šetřit cenný čas.

71
    ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Marco Asensio.

71
    Dani Carvajal zahrál dobře v obraně a hlavou odeslal míč do rukou svého gólmana, který s rozehrávkou nepospíchá.