Boston – Ottawa 6:2 (kon.) | Detroit – Columbus 4:3 (po pr.) | NJ Devils – Pittsburgh 5:2 (kon.)
NY Rangers – Winnipeg 2:4 (kon.) | Philadelphia – Toronto 4:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 1:4 (kon.)
Nashville – San Jose 8:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:4 (kon.) | Edmonton – Montreal 3:2 (po pr.)
Vancouver – Buffalo 3:2 (kon.) | Vegas – Tampa Bay 3:5 (kon.) | Anaheim – Minnesota 0:4 (kon.)
LA Kings – Chicago 6:2 (kon.)
Vegas Golden Knights
3:5 (1:2, 1:0, 1:3)
Tampa Bay Lightning
cz Streda 20.03.2024, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Tampa nebyla v zápase lepší, ale využila chyb soupeře, které hostům dovolili tento zápas vyhrát. Vegas odchází z domácím zápasu bez bodu. (05:53:35)

59:00
    Poslední minuta hry ve třetině i v zápase.

58:51
    Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
    HL – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Anthony Mantha.

58:51
    Vegas si vyžádalo výzvu – potenciální chybné nepřerušení hry pro vysokou hůl.
    58:51 Nikita KUČEROV - 3:5

58:51
    Tampa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je NIKITA KUČEROV.

58:44
    Oddechový čas pro tým Vegas Golden Knights.

58:44
    Andrej Vasilevskij vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale našel ho a kryje ho.

58:33
    Vegas hraje v šesti.

58:13
    Tampa dostala puk do středního pásma, hraje takticky velmi dobře.

57:54
    Brett Howden trefil jen brankáře soupeře.

57:09
    Domácí hráči už mnoho času nemají, prohrávají o jednu branku.

56:46
    Domácí brankář kryje kotouč, buly v útočném pásmu Tampy.

56:26
    Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, buly ve středním pásmu.

56:13
    Andrej Vasilevskij kryje střelu, kterou vyslal Keegan Kolesar. Komerční přestávka.

55:06
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Vegas ztrácí navzdory své aktivní hře jeden gól.

54:39
    Hosté už hrají v plném počtu, Vegas se přesilovka nepovedla.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 2. Marchessault (Theodore, Eichel), 37. Howden (Kolesar), 49. B. Hutton (Howden) – 7. Cirelli (Hagel), 11. Duclair (Kučerov), 45. Point (Kučerov, Stamkos), 53. Point (Kučerov, D. Raddysh), 59. Kučerov

Vegas Golden Knights: Hill (L. Thompson) – Hanifin, Hague, McNabb, Theodore, B. Hutton, Martinez – Barbašev, Eichel, Marchessault – Cotter, W. Karlsson, Amadio – Stephenson, N. Roy, Mantha – W. Carrier, Howden, Kolesar.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – Hedman, D. Raddysh, Dumba, Černák, de Haan, Perbix – Duclair, Point, Kučerov – Hagel, Cirelli, Stamkos – Eyssimont, Paul, Sheary – Jeannot, Glendening, Motte.

Diváci: 17 789