Ružomberok – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Trnava – Košice 3:0 (kon.)
MFK Ružomberok
1:2 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
Streda 27.09.2023, 18:00 • Štadión MFK Ružomberok • Niké liga • 5. kolo

Po zmene strán prišli aj góly. Najskôr Čavrić poslal do vedenia hostí, následne Chrien vyrovnal, no posledné slovo mali Belasí, ktorí dohrávali od 67. minúte v početnej výhode po vylúčení Mrvu. O rozhodujúci gól sa v 74. minúte postaral Strelec a Slovan si po výhre 2:1 z Ružomberka odváža všetky tri body.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (20:13:11)

90+5

90+4
    Domáci center si hostia vo svojej šestnástke postrážili.

90+3
    Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Guram Kašia).

90+3
    Kucka to skúsil spoza šestnásty. Jeho strela míňa horný roh.

90+2
    Krajčírik si vyslúžil potlesk tribún, keď sa na neho rútil Abubakari vyrazil jeho strelu a následne zneškodnil aj Marcelliho zakončenie.

90+1
    Chrien potiahol útok po pravom krídle. Následne hľadal v šestnástke Boďu, pred ním stihol zasiahnuť obranca.

90+1
    Nadstavovať sa bude päť minút.

90
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
    z ihriska odchádza Vladimír Weiss, prichádza Guram Kašia.

89
    Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Martin Chrien).

89
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
    z ihriska odchádza Jan Hladík, prichádza Martin Boďa.

88
    z ihriska odchádza Marek Zsigmund, prichádza Adam Tučný.

88
    Slovan sa dopúšťa útočného faulu a stráca loptu.

86
    Na opačnej strane teraz domáci odvracajú center hostí z hranice svojho veľkého vápna.

86
    Liptáci hľadali centrom z ľavej strany Hladíka. Pred ním ukryl center v náručí brankár hostí.

84
    Zsigmund páli spoza šestnástky. Jeho strelu chytá Borjan.

82
    z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Malik Abubakari.

82
    Strelec dostal peknú prihrávku pred domácou bránou. V páde zakončuje tesne vedľa.

79
    Po faule v strede ihriska majú loptu Ružomberčania.

Ján Kmeť

Góly: 65. Chrien (Hladík) – 58. Čavrić (Wimmer), 75. Strelec (Čavrić)

Karty:   49. Mrva (RUZ), 57. Gerec (RUZ), 70. Zsigmund (RUZ), 89. Chrien (RUZ) – 9. Weiss (SBA), 53. Lovat (SBA), 65. Borjan (SBA), 70. Kankava (SBA), 90+3. Kašia (SBA), 90+5. Wimmer (SBA)   68. Mrva (RUZ)

MFK Ružomberok: Krajčírik – Mrva, Malý, Gabriel, Selecký – Zsigmund (88. Tučný), Lavrinčík (74. Maslo) – Chrien – Hladík (89. Boďa), Gerec (74. Luterán), Šefčík (74. Múdry).
    Náhradníci: Frühwald – Domonkos, Chobot, Úradník.

Tréner: Peter Tomko

ŠK Slovan Bratislava: Borjan – Blackman, Bajrić, Wimmer, Lovat (70. Zmrhal) – Savvidis (71. Marcelli), Kankava, Kucka – Barseghjan (70. Strelec), Čavrić (82. Abubakari), Weiss (C) (90. Kašia).
    Náhradníci: Ma. Trnovský – Sharani, Pauschek, Lichý.

Tréner: Vladimír Weiss ml.

Rozhodca: Očenáš – Bednár, Polaček