WTA Linz (Krytý tvrdý povrch)
0:0
1:4
skreč 1
Dalma Gálfiová kroutila hlavou a bylo jasné, že dál to nepůjde. Markéta Vondroušová postupuje za 23 minut do semifinále, ale způsobem, jakým si rozhodně nepřála. Za stavu 1:1 odvracela brejkbol a od té chvíle vyhrála zbývajících jedenáct výměn. Maďarka si vzala po liché hře medical timeout a nechala si ošetřit pravou nohu. Ve zbytku krátkého zápasu nebyl její pohyb vůbec ideální a bylo v podstatě otázkou času, kdy skrečuje. Vondroušová se v zítřejším semifinále střetne s Němkou Friedsamovou, nebo Ruskou Potapovovou.
Challenger Vilnius (Krytý tvrdý povrch)
2:1
6:3
4:6
6:4
Zdeněk Kolář postupuje po 2,5 hodinách do semifinále challengeru ve Vilniusu a zítra se střetne s Turkem Ilkelem, nebo Belgičanem De Loorem. Dnešní utkání měl skvěle rozehrané, ve druhém setu vedl 6:3, 4:3 a disponoval gemboly, jenže od té chvíle prohrál čtyři hry v řadě. Nicméně ztracený servis si dokázal vzít zpátky. Krátce poté dokázal ze stavu 2:4 otočit rozhodující sadu. V závěru udělal podstatně méně nevynucených chyb než Escoffier. Ten se navíc vyhodil z koncentrace neustálými diskusemi s rozhodčím.