0:3
6:73
3:6
3:6
Norbert Gombos začal zápas vo veľkom štýle. Za stavu 5:2 podával na víťazstvo v prvom sete, ale stratil podanie. Následne mohol set ukončiť pri súperovom podaní, ale ani to sa nepodarilo. Zlyhal aj na tretí pokus a odvtedy to s ním išlo z kopaca. Prvý set prehral v tajbrejku a zvyšné dva sety až tak veľký odpor nekládol, ukázala sa proste väčšia kvalita súpera. Aj tak si však slovenský tenista zaslúži pochvalu a uznanie za to čo predviedol na tomto podujatí.

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera!
0:2
3:6
2:6
Anna Karolína Schmiedlová v dnešnom zápase ťahala za kratší koniec, keď v oboch setoch stratila svoje prvé dve podania, a preto prehrávala zhodne 4:0. Taký priebeh zápasu sa ťažko doťahuje a jej sa to nepodarilo. Naopak Nadia Podoroská odohrala dobrý zápas, kde našu hráčku vo viacerých situáciách prekonala a zaslúžene zvíťazila. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť.
2:1
5:7
6:4
6:3
Barbora Krejčíková i nadále vylepšuje své maximum na French Open! Po vítězství nad Cvetanou Pironkovovou ve třech dramatických setech se může brněnská rodačka radovat z postupu do osmifinále!

Úvodní brejk první sady sice získala Krejčíková, ale nedokázala ho při svém servisu potvrdit a tak už set spěl k tiebreaku, ale ve dvanácté hře přišla česká reprezentantka o své podání podruhé a musela se rozloučit s prvním dějstvím. To druhý set rozhodl jediný proměněný brejkbol. Čtyřiadvacetiletá Češka dokázala odskočit ve skóre a druhou sadu bez potíží doservírovala do vítězného konce.

Po druhém setu se nad pařížskými dvorci lehce rozpršelo, ale zápas pokračoval bez delší přestávky. Barbora Krejčíková prorazila soupeřčin servis hned v prvním gemu, poté sama jedinou hrozbu ztráty podání odvrátila a v samém závěru ještě po dvou dvojchybách Pironkovové završila celý zápas dalším brejkem.

V osmifinále se Krejčíková může těšit na souboj s Argentinkou Nadiou Podoroskou.