Nottingham – Fulham 3:1 (kon.) | Newcastle – Everton 1:1 (kon.) | Bournemouth – Crystal Palace 1:0 (kon.)
Burnley – Wolverhampton 1:1 (kon.) | West Ham – Tottenham 1:1 (kon.)
AFC Bournemouth
1:0 (0:0)
Crystal Palace FC
cz Utorok 02.04.2024, 20:45 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 31. kolo

Zápasový kolotoč Premier League se neúprosně točí dál. Cherries se na dnešní úspěch o víkendu pokusí navázat na půdě Lutonu, zatímco trápící se Palace bude na jihu Londýna hostit giganta z Manchesteru City. (22:51:08)

Dnešní utkání sledovalo 11 207 diváků.

Máme hotovo, tři body zaslouženě zůstávají na Vitality Stadium! Domácí po vyrovnaném prvním poločase po přestávce postupně převzali iniciativu a po rychlé akci jim pár minut před koncem zařídil vítězství Kluivert. Crystal Palace dnes na pobřeží doplatilo na hodně bídnou koncovku, Neto za celých devadesát minut neměl moc práce a řešil jen naprosto rutinní situace.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:1. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 13:14.

90+5

90+5
    Domácí uklidili míč do rohu vedle Hendersona a odpovědně odkrajují vteřinky ze zbytku nastavení.

90+4
    Všechny body dnes večer zůstanou na jižním pobřeží, orlům se nepodařilo v šanci přetavit ani Ezeho nadějný rohový kop. Bournemouthu už výhru nic nesebere.

90+3
    Lloyd Kelly (BTH) fauloval za středovou čarou, hosté získávají volný kop. Čas na vyrovnání se krátí.

90+2
    Naopak na druhé straně mohl vítězství svého klubu pojistit Kluivert, jehož dalekonosnou ránu ale výborný Henderson nataženýma rukama skvěle vytěsnil mimo nebezpečí!

90+1
    Bezzubost Palace v útoku pokračuje i v nastavení. Svěřenci kouče Glasnera sice úspěšně drží míč na polovině svých soků, střela ale ne a ne přijít.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Střídání v týmu AFC Bournemouth:
    ze hřiště odchází Adam Smith, přichází Max Aarons,
    ze hřiště odchází Dominic Solanke, přichází Enes Ünal.

89
    Ne ne, pokutový kop to nebude! Schlupp se v šestnáctce svalil na zem velmi ochotně, na Vitality Stadium bylo jasno celkem rychle.

88
    Pozor, tohle může být ještě hodně zajímavé! Schlupp padl na trávník v domácím vápně po souboji se Smithem a hosté pochopitelně chtějí penaltu, která prozatím nařízena nebyla! Uvidíme, co na to muži u videa...

87
    Press Bournemouthu na středu hřiště ovoce nepřinesl, Palace přeci jen může zkusit vyrazit dopředu.

86
    Střídání v týmu Crystal Palace FC:
    ze hřiště odchází Adam Wharton, přichází Odsonne Édouard.

84
    Londýnskému celku se stále nedaří zlomit neúprosný černočervený nápor. Tavernier pro svůj tým vybojoval další kop od praporku, zásah visí ve vzduchu.

83
    Muñoz zblokoval míč za svou svatyni, Henderson se musí připravit na další domácí rohový kop.