Nice – Lorient 3:0 (kon.)
OGC Nice
3:0 (1:0)
FC Lorient
cz Piatok 19.04.2024, 21:00 • Allianz Riviera, Nice • Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si víkend a u dalších přenosů naviděnou. (22:57:44)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:7.

Utkání 30. kola Ligue 1 mezi Nice a Lorientem je u svého konce. Ze zaslouženého a jasného vítězství se raduje domácí celek. Ten byl od začátku lepším mužstvem a zásluhou Sansona to ve 23.minutě potvrdil. Lorient se ve druhé půli snažil, ale i tak inkasoval hned dvakrát. Nejprve zvyšoval Boga a v samotném závěru završil střelecký účet Guessand. Duel tak končí dominantní výhrou 3:0 pro domácí OGC.

90+6

90+5
    Ani jeden tým se už nikam nepožene, a tak skončíme zřejmě na obranné polovině Nice.

90+4
    Zřejmě poslední velká příležitost! Evann Guessand mohl po dobrém průniku přidat svou druhou trefu v tomto střetnutí. Atak obránců ho ovšem rozhodil, proto nechal vyniknout skvělého Mvoga.

90+3
    Tosin Aiyegun marně pronikal na útočnou polovinu, protože je okraden Dantem.

90+2
    Nice si už vše pohlídá, jelikož předvádí kontrolovací souhru na obranné polovině.

90+1
    Opět si to na střelu poctivě chystal Jérémie Boga. Technický pokus končí na blokujícím obránci.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Ímrán Lúzá, přichází Jean-Victor Makengo.
    89. Evann GUESSAND - 3:0

89
    Nice právě vstřelilo branku!
    Definitivní tečka za tímto zápasem! Po vyražené střele Mvoga si našel hrací předmět Jean-Clair Todibo. Zvedl hlavu a našel za malým vápnem EVANNA GUESSANDA, který se dokázal s míčem obtočit k zakončení. To vyslal po zemi nechytatelně pro Mvoga a střílí třetí trefu domácích. – 3:0. Asistence: Jean-Clair Todibo.

88
    Do zakončení se vyšrouboval Tiemoué Bakayoko. Svou pozici neměl lehkou, a tak míří pouze do připraveného Bułky.

87
    Po svém příchodu na trávník je hodně aktivní Benjamin Mendy. Centr ovšem skončil na hlavách soupeře.

86
    Evann Guessand příliš snadno prošel do pokutového území. Místo přihrávky volil střelu na zadní tyč, která o dost mimo.

85
    K prodloužení míče se dostal se štěstím Isaak Touré. Jeho snažení nevedlo k žádnému úspěchu.

84
    Výborný obranný zákrok předvedl Pablo Rosario, když skluzem zastavuje hostující snahu.

83
    Definitivní hřebíček do rakve hostů není přidán! Hišám Búdawí chytře odhadl souhru Lorientu a v ataku obrany se proháčkoval ke střeleckému pokusu. Ten posílal na zadní tyč, jenomže Mvogo dokázal zareagovat nohou.