Vigo – Las Palmas 4:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Osasuna 2:1 (kon.) | Valencia – Real Betis 1:2 (kon.)
Girona – Cadiz 4:1 (kon.)
Valencia CF
1:2 (0:1)
Real Betis
cz Sobota 20.04.2024, 18:30 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španielska LaLiga • 32. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji hezký zbytek víkendu a třeba zase někdy na počtenou! (20:41:54)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 1:3. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 18:10.

Hostující Real Betis poráží v rámci 32. kola domácí Valenciu 2:1 a dostává se právě před svého soupeře na sedmou příčku tabulky, která zařizuje postup do předkol evropských soutěží.
    V prvním poločase jsme mnoho šancí neviděli, přeci jen se ale stav utkání měnil, a to v 19. minutě, když dostal Ayoze Pérez hezkou přihrávku od Isca, otočil se kolem obránce a zakončil mimo dosah brankáře Mamardašviliho. Domácí si vypracovali de facto jen jednu šanci, kterou nakonec Özkacar neproměnil.
    Do druhé půle vstoupili hosté lépe, jednu z příležitostí měl kapitán Pezzella, ale gruzínského brankáře v brance Netopýrů nepřekonal. Betis pak dokonce vstřelil druhou branku, ta ale Bakambuovi pro ofsajd nebyla uznána. Důležitý moment zápasu pak přišel v 64. minutě, když se po faulu MIrandy kopala penalta, kterou proměnil záložník Pepelu – 1:1. Po tomto gólu byli domácí jasně lepší, ale z ojedinělé šance si dokázali zelenobílí vzít vedení zpátky, když střelu Ayoze Péreze tečoval mimo dosah vlastního gólmana střídající obránce Foulquier. Svěřenci kouče Baraji se poté snažili znovu o vyrovnání, blízko gólu byl hlavičkující Hugo Duro, jenže ten zakončil jen nad horní tyč. Betis poté závěr zápasu ubránil a nakonec si odváží po dvou brankách Ayozeho Péreze cennou výhru 2:1.

90+7

90+7
    Pepelův nákop vyboxoval brankář Silva, Valencia se ještě snaží, ale už jí nezbývá čas.

90+7
    Miranda včas odkopává míč před Foulquierem, začala poslední nastavená minuta.

90+6
    Nepřesný nástřel od Guillamóna skončil u brankáře zelenobílých, který míč znovu jen odkopne co nejdál.

90+6
    Nekteří hráči Valencie už pálí z jakýchkoli pozic, obrana Betisu ale zatím drží jednobrankový náskok.

90+5
    Pezzella už míč jen nakopává na útočnou polovinu, kde jej sbírá Foulquier.

90+5
    Fekir prodloužil míč do autu, to teď ale docela hostujícímu Betisu stačí.

90+4
    Domácí Pepelu se snažil k míči dostat až příliš, takže mu byl odpískán faul na Fekira.

90+4
    Nepřesnost v rozehrávce Valencie dává balon zase hostům.

90+3
    Valencia kombinuje na vlastní polovině, Betis už se soustředí hlavně na obranu.

90+2
    Na Vázquezův centr si nabíhal Canós, ale balon skončil v rukavicích Silvy, který teď s rozehrávkou spěchat nebude.

90+1
    Marího velmi kvalitní centr našel hlavu Huga Dura, který ale zblízka hlavičkuje nad branku! V případě branky by ale ještě do akce musel VAR s případným přezkoumáním ofsajdu.

90+1
    Youssouf Sabaly dokázal míč odvrátit mimo šestnáctku.

90+1
    Nastavení dnešního utkání započne rohový kop Valencie, která se stále ještě nevzdává.