NY Rangers – Washington 4:3 (kon.) | Florida – Tampa Bay 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Colorado 2:5 (kon.)
Vancouver – Nashville 1:4 (kon.)
Winnipeg Jets
2:5 (1:0, 1:4, 0:1) Stav série: 1:1
Colorado Avalanche
cz Streda 24.04.2024, 03:30 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL • Štvrťfinále Z. konferencie

Utkání je u konce a hosté si připisují první výhru v sérii. Ve třetí třetině jsme sledovali marnou snahu Winnipegu o zvrat v utkání, vynikající Georgijev s obětavou obranou Colorada všechny výpady likvidovali a domácím se pak na hole čím dál více vkrádala nervozita. Nepomohla ani závěrečná power-play, ve které navíc dostal přihrávku Valerij Ničuškin a od mantinelu poslal svůj bekhend přesně do prázdné branky. Zápas tak skončil výsledkem 2:5 a po dvou duelech je srovnáno na 1:1.

Třetí zápas je na programu v sobotu od 4:00 na ledě Colorada.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těśit na shledanou. (06:36:51)

59:40
    Zápas se dohrává, je jasné, že série bude po dvou zápasech ve Winnipegu srovnaná.
    59:03 Valerij NIČUŠKIN - 2:5

59:03
    Colorado právě vstřelilo branku!
    A už je definitivně rozhodnuto. Rantanen poslal o mantinel puk k modré útočné čáře, kde to sice vypadalo, že obrana Winnipegu vše ubrání, nicméně VALERIJ NIČUŠKIN nakonec dokázal od mantinelu poslat po ledě bekhendový pokus do prázdné branky – 2:5. Asistence: Mikko Rantanen, Cale Makar.

58:25
    Málem bylo po nadějích domácích, vyhozený puk ale těsně minul branku a pískalo se zakázané uvolnění Colorada.

58:10
    Hellebuyck je na střídačce, je tu power-play Winnipegu.

57:34
    Ničuškin nedokázal prostrčit puk na ujíždějícího spoluhráče, DeMelo akci zablokoval.

56:51
    Hosté drží puk a zatím tak znemožňují Winnipegu i jen přemýšlet o odvolání gólmana.

55:51
    Winnipeg pokračuje v ostřelování branky hostů, ti skvěle brání prostor u Georgijeva a pomáhají mu udržet náskok.
    54:35 Georgijev dnes podává výborný výkon, potvrdil to i zákrokem proti Ehlersovi

54:35
    Ehlers dostal přihrávku do volného prostoru, měl čas na zpracování i střelu, tu mu ale přemisťující se Georgijev vyrazil!

54:25
    Už je po přesilovce, Colorado je v plném počtu.

54:16
    Stejná situace potřetí za krátkou dobu, přesilovka se chýlí ke svému konci.

53:27
    A opět letí puk až k Hellebuyckovi, tahle přesilovka zatím domácím moc nejde.

53:05
    Po krátkém závaru domácích se k puku dostali hráči Colorada a vyhodili přes všechny čáry.

52:25
    Přesilovka pro domácí tým. Dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Brandon Duhaime.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 4. D. Gustafsson (Dillon, Pionk), 29. Scheifele (Vilardi, Connor) – 22. Wood (Colton), 35. Lehkonen (Makar, Toews), 38. Parise (Cogliano), 40. Manson (MacKinnon, Lehkonen), 60. Ničuškin (Rantanen, Makar)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Samberg, Stanley – Vilardi, Scheifele (A), Connor – Toffoli, Monahan, Ehlers – Appleton, Lowry (C), Niederreiter – Iafallo, Namestnikov, D. Gustafsson.
    Tréner: Rick Bowness

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Makar (A), Toews, Manson, Se. Walker, C. Jones, J. Johnson – Rantanen (A), MacKinnon (A), Parise – Ničuškin, Mittelstadt, Lehkonen – Kiviranta, Colton, Wood – Duhaime, Trenin, Cogliano.
    Tréner: Jared Bednar

Rozhodca: Kozari, Rehman – Cormier, Mills

Diváci: 15 225