Frosinone – Salernitana 3:0 (kon.)
Frosinone Calcio
3:0 (2:0)
US Salernitana 1919
cz Piatok 26.04.2024, 20:45 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Talianska Seria A • 34. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:8. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:9. (22:43:45)

Je konec! Domácí Frosinone nakonec poráží Salernitanu vysoko 3:0. Domácí celek poslal už v 11. minutě do vedení proměněnou penaltou Matías Soulé. Ve 26. minutě navíc potrestal nedůraz defenzivy Brescianini. Hosté sice dokázali před přestávkou snížit, jenže branka nemohla platit pro ofsajd. I po změně stran se hosté prosadili, ale branka pro změnu neplatila kvůli útočnému faulu. V závěru tak z brejku přidal pojistku Zortea. Už nyní je tak jasné, že Salernitana sestupuje.

90+3

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Hosté se sice snaží útočit, jenže o osudu utkání už je rozhodnuto. Gomis navíc nezvládl sprinterský souboj na pravém křídle.

89
    Domácí opět útočili po pravé straně, ale tentokrát se defenziva Salernitany snažila srovnat do kompaktního bloku.

88
    Střídání v týmu Frosinone Calcio:
    ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Francesco Gelli.
    86. Nadir ZORTEA - 3:0

86
    Frosinone právě vstřelilo branku! Frosinone přidává třetí branku a definitivně potvrzuje triumf v dnešním souboji! NADIR ZORTEA potáhl míč od poloviny hřiště do blízkosti vápna, srovnal si jej na levačku a přízemní ránou jej poslal k zadní tyči!

85
    Další centr před branku domácího celku si pohlídal Simone Romagnoli, který míč hlavou přizvedl mimo vápno.

83
    Loum Tchaouna centroval z pravé strany, nicméně ve vápně na jeho pobídku nikdo ze spoluhráčů nedokázal zareagovat.

82
    Další zajímavý centr směřující před domácí branku dokázal na poslední chvíli ve skluzu odkopnout Cuni.

81
    Domácímu gólmanovi vypadl vysoký centr z levé strany hrací plochy, ale nakonec míč dokázal schovat pod tělo.

80
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut. Salernitana je v posledních minutách častěji na míči, ale nedokáže se prosadit.

78
    ze hřiště odchází Caleb Okoli, přichází Illario Monterisi,
    ze hřiště odchází Walíd Šeddíra, přichází Marvin Çuni.

77
    Hosté už se takřka radovali ze vstřelené branky, ale Gomisova střela z voleje nakonec rozvlnila jen boční síť!

76
    Střídání v týmu US Salernitana 1919:
    ze hřiště odchází Emanuel Vignato, přichází Iron Gomis.

75
    Další nákop za obranu domácího celku skončil v moci domácích. Salernitana se nedokáže prosadit kombinačně ani pomocí nákopů.

74
    Emanuele Valeri vhazoval na levé straně hrací plochy. Jeho pobídka byla sražená k nohám Soulého, který z voleje přestřelil branku.