Valladolid – Osasuna 2:3 (kon.) | Villarreal – Sociedad 2:2 (kon.) | Sevilla – Alavés 1:1 (kon.)
Real Madrid – Bilbao 1:0 (kon.)
koniec
FC Sevilla
1:1 (1:1)
Deportivo Alavés
cz Nedeľa 20.04.2025, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španielska LaLiga • 32. kolo
Predzápasové kurzy
     
    Statistiky zápasu:
    Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:11. (20:33:35)
    Ofenzivní momentum v zápase.

     
    Souboj Sevilly s Alavésem končí remízu 1:1. Domácí tak pod vedením nového kouče Joaquína Caparróse získali po čtyřech porážkách v řadě alespoň bod. Ten je udržel šest bodů od Alávesu i od sestupového pásma.

    Skóre se zrodilo už v prvním poločase. Domácí se ve 12. minutě prosadili ze své první kloudné akce, když centr Agoumého zužitkoval hlavou Peque. Deportivo se dočkalo v samotném závěru nastavení. Andalusané neuhlídali situaci po autu a nástřel Vicenteho tečoval do sítě kapitán Kike García. Po změně stran se pak Sevilla dočkala šancí rozhodnout v závěrečné desetiminutovce. Djibril Sow v krátkém sledu připravil pozice pro Lukébakia a Saúla. Prvního vychytal brankář Sivera a druhý netrefil bránu. V nastavení pak ještě z hranice šestnáctky přestřelil hostující bránu Suso.
     
    90+5
    Konec zápasu.
    90+4. Suso v závěrečné šanci přestřelil.
     
    90+4
    Suso teď mohl rozhodnout! Po hezké kombinaci mu připravil míč na hranici šestnáctky Juanlu Sánchez. Bývalý hráč AC Milan se zbavil naznačením Garcese a střílel levačkou. Bohužel pro domácí nad břevno!
     
    90+4
    Suso se hádal s rozhodčím o autové vhazování, které dostali k dispozici hosté. Domácí hráč si vysloužil žlutou kartu.
     
    90+2
    Djibril Sow se pokusil vysunout Dodiho Lukébakia. Až k němu míč neprošel. Stopeři to zvládli.
     
    90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
     
    90+1
    Loïc Badé se krásně protáhl kolem pravé postranní čáry. Pak hrál na Susa, který ještě rozběhl Juanlua Sáncheze. Po jeho centru hlavičkoval Saúl, míč ale špatně trefil.
     
    89
    Ke střele zpoza šestnáctky natáhl Carlos Vicente. Míč směřoval do rukou brankáře Nylanda.
     
    87
    Tomás Conechny příliš dlouho pokoušel trpělivost sudího. Ten ho nejprve vracel při vhození autu o několik metrů dozadu. Argentinec ale zase udělal pár kroků dopředu a neměl se k vhození. Rozhodčí tak hostům míč sebral a vhazování daroval Seville.
     
    86
    Žlutá karta pro tým Deportivo Alavés (Moussa Diarra).
     
    85
    Kombinací na útočné polovině to zkoušejí domácí.
     
    83
    Hostující kouč se na své obránce hodně zlobil. Pustit soupeře do dvou takových šancí v krátkém sledu, je trestuhodné.
    82. Sow připravil svým spoluhráčům dvě velké šance.
     
    82
    Dvě skvělé přihrávky Djibrila Sowa a dvě velké šance! První Švýcar oslovil Dodiho Lukébakia, který nepřekonal Siveru, jenž se s balónem rychle přesunul a udělal maximum pro to, aby ho belgický reprezentant trefil! O 20 sekund později po zpětné Sowově nahrávce minul bránu Saúl!
     
    81
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází José Ángel Carmona, přichází Juanlu Sánchez,
    ze hřiště odchází Peque, přichází Manuel Bueno.
     
    81
    Centr z pravé strany prošel na zadní tyč, kde byl Carlos Martín. Ten zblízka přestřelil. Jednalo se ale o ofsajd.

    Martin Augustin

    Góly: 12. Peque (Agoumé) – 45+2. K. García (Vicente)

    Karty:   10. Gudelj (SEV), 90+4. Suso (SEV) – 42. Guridi (DAL), 86. Diarra (DAL)


    Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:11.
    FC Sevilla: Nyland – Carmona (81. Juanlu Sánchez), Badé, Martínez, Pedrosa – Agoumé (60. D. Sow), Gudelj (C) – Lukébakio, Peque (81. Bueno), Ejuke (46. Saúl) – I. Romero (60. Suso).
    Náhradníci: Á. Fernández – Lokonga, I. Dominguez, Antonetti, Idumbo, Marcão, Hormigo.

    Tréner: Joaquín Caparrós

    Deportivo Alavés: Sivera – Tenaglia, Garces, Diarra, Sedlar – Jordán (77. Guevara), Blanco – Vicente, Guridi (69. C. Martín), Aleñá (69. Conechny) – K. García (C).
    Náhradníci: Owono, A. Rodríguez – Villalibre, Benavídez, Novoa, Cabanes, T. Martínez, Pica.

    Tréner: Eduardo Coudet

    Rozhodca: Ortiz – Garrido, Santiago