1:2
1:6
7:5
4:6
Vít Kopřiva (119.) dohrál na antukovém turnaji ATP v Mnichově v úvodním kole. V něm nestačil na favorizovaného Brita Jacka Drapera (46.), kterému podlehl za dvě hodiny a 12 minut poměrem 1:6, 7:5 a 4:6. Kopřiva prohrával ve druhém setu proti nasazené šestce už 1:3, přesto si dokázal vynutit rozhodující dějství. V něm ale celkem třikrát ztratil servis, a tak ho nezachránily ani dva úspěšné gemy na returnu.
WTA Stuttgart (Krytá antuka)
2:1
5:7
6:4
6:4
Utkání je u konce a Barboře Krejčíkové návrat na kurty nevyšel podle představ. V prvním setu, který byl hodně o chybách na obou stranách sice zvládla otočit nepříznivý stav 3:5 a vyhrát 7:5, jenže nakonec to bylo málo. Ve druhé sadě si obě hráčky držely servis až do stavu 4:4, poté zaváhala právě česká hráčka a Kuděrmetovová set dopodávala. V rozhodujícím dění to vypadalo, že má Krejčíková našlápnuto k postupu, vedla 3:0 a 4:1, jenže soupeřka se zvedla a když se k tomu přidaly chyby stále více unavené Krejčíkové, vyhrála Kuděrmetovová pět her v řadě a po výsledku 5:7, 6:4, 6:4 se mohla začít radovat z postupu do druhého kola, ve kterém se utká se čtvrtou nasazenou Jelenou Rybakinovou z Kazachstánu.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
WTA Rouen (Krytá antuka)
2:1
7:5
1:6
7:5
Karolína Plíšková (47.) svou letošní premiéru na antuce zvládla. Na halové dvěstěpadesátce ve francouzském Rouenu si sice vybrala hned dvě slabší chvilky, ruskou kvalifikantku Polinu Kuděrmetovovou (178.) přesto po dvou hodinách porazila 7:5, 1:6 a 7:5. První set získala Češka díky jedinému brejku z jedenáctého gemu. Ve druhém dějství vypadla z role a za stavu 0:5 odvrátila alespoň kanára. V rozhodující sadě se bývalá světová jednička dostala do vedení 4:2, pak ale nevyužila tři gemboly a o výhodu brejku přišla. Za stavu 5:5 otočila Plíšková na podání nepříznivé skóre 15:40, aby v následujícím gemu brejkem čistou hrou duel ukončila. V osmifinále ji čeká někdejší vítězka US Open Sloane Stephensová (39.) ze Spojených států, turnajová šestka.