2:1
6:3
6:73
7:5
Po titulu z pražského challengeru vypadává Jiří Veselý potřetí v řadě hned v úvodním kole. V Bratislavě mu los přisoudil nejvýše nasazeného Pedra Cachína, s nímž odehrál vyrovnanou partii se smolným koncem.
Veselému se nedařilo na podání, kupil dvojchyby a jednou z nich odevzdal podání, zatímco sám si v první sadě nevybojoval žádný brejkbol a ztratil ji 3:6. V dalším průběhu měl sice k dispozici pět brejkových příležitostí, ale neproměnil žádnou stejně jako Cachín, který na tom byl v tomto směru ještě lépe. Argentinec těžil hlavně ze servisu, nastřílel celkem 23 es, ale tie-break druhé sady nezvládnul.
V rozhodujícím dějství opět oba hráči několikrát zvládli těžké situace při brejkbolech a drželi si podání až do posledního gemu, kdy přálo štěstí více jihoamerickému hráči.
0:2
4:6
0:6
Martin Kližan dal v prvním kole challengeru v rodné Bratislavě jasně najevo, že si divokou kartu rozhodně zasloužil, českého soupeře Dalibora Svrčinu vystřílel z kurtu výsledkem 6:4 a 6:0.

První brejk zápasu získal zkušený slovenský tenista v osmém gemu, avšak set nedopodával. Nemusel nicméně dlouho smutnit, protože následně uspěl na returnu podruhé v řadě a úvodní dějství tak nakonec přeci jen získal. Druhá sada už byla jednoznačnou záležitostí Martina Kližana, jenž dominoval ve všech aspektech a Svrčinu vyprovodil z turnaje kanárem.

V osmifinále se Martin Kližan utká s vítězem zápasu Sebastian Gima – Jozef Kovalík.