WTA Rím (Antuka)
2:0
6:1
6:4
Kateřina Siniaková (36.) v den svých 28. narozenin nestačila ve druhém kole turnaje WTA 1000 v italském Římě na Elise Mertensovou (30.) z Belgie. V souboji bývalých světových jedniček ve čtyřhře prohrála za hodinu a 36 minut 1:6 a 4:6, a přišla tak o svou šestizápasovou neporazitelnost. Ve druhém setu čelila Siniaková brejkbolu na 0:3, poté se ale zvedla a zvládla duel zdramatizovat. Za stavu 3:3 přišla Češka v maratonském gemu znovu o servis a tuto ztrátu už ve zbytku klání nedohnala.
Challenger Praha (Antuka)
2:1
2:6
6:1
6:4
Jiří Veselý (295.) postoupil poprvé od dubna 2022 do semifinále na okruhu ATP Challenger Tour! Na domácím turnaji na pražské Štvanici si zajistil tento úspěch v pátečním utkání s Italem Giovannim Foniem (304.), kterého porazil 2:6, 6:1, 6:4. Zatímco v prvním setu byl jasně lepším hráčem Fonio, ve druhém dějství se role obrátily a kurtu dominoval český tenista. Tomu se povedl vstup i do rozhodující sady, když soupeři prorazil podání hned v prvním gemu. V průběhu třetího setu čelil Veselý dohromady pěti brejkbolům, o výhodu brejku se ale připravit nenechal a po hodině a 59 minutách zápas dopodával.